1/3

м.Киiв, вул.Щекавицька, 29
+38 (067) 218-84-16

0

Таки лучший! Таки ресторан!

Шоб вы так жили, как прибедняетесь!

Про ресторан

 

Перший гриль - ресторан у Києві, в якому високі стандарти кашрута поєднуються з сучасним європейським меню та стравами близькосхідної кухні. Всі страви приготовані з кошерних продуктів, відомих своїми корисними для здоров'я властивостями.

«Таки Да» - ресторан для тих, хто хоче правильно харчуватися та отримувати при цьому гастрономічне задоволення. За дотриманням правил кашрута стежить машгіах, він контролює, щоб всі продукти були ідеальної якості. Графік роботи ресторану традиційний для кошерного закладу. Ресторан не працює з початку шабата - зі сходу першої зірки в п'ятницю, та до сходу першої зірки в суботу.

Кашрут

 

Це зведення правил, що визначають відповідність не тільки їжі, а усього іншого згідно єврейським законом - Галахе. Якщо мова йде про м'ясо, то кошерним вважається м'ясо тварин, які є одночасно травоїдними та парнокопитними. У виборі домашньої птиці, кашрут нас не обмежує, рибу допускає до вживання тільки з лускою та плавцями. Кашрут не дозволяє з'єднувати м'ясне з молочним. «Таки Да» - м'ясний ресторан.

вул. Щекавицька, 29, Київ

04071, Україна

© 2020 Ресторан Таки Да

  • White Vkontakte Icon
  • w-facebook
  • White Instagram Icon
  • White TripAdvisor Icon